BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Złoty środek na domowy węzeł gordyjski

Przestrzeń wokół domowego sprzętu audiowizualnego bardzo trudno uporządkować. Nie dość, że zestaw składa się najczęściej z kilku różnych urządzeń, to jeszcze każde z nich posiada co najmniej jeden kabel, który należy podłączyć do zasilania. Przez to powstaje koszmar w postaci plątaniny wielu przewodów.

KABLE – KOSZMAR KAŻDEGO DOMATORA

Zwój kabli jest zmorą dla estety. Nie tylko wygląda brzydko, ale również stanowi świetne miejsce dla gromadzącego się kurzu oraz wygląda nader kusząco dla domowych gryzoni. Dlatego właśnie okablowanie należy uporządkować i zamaskować. Pomoże w tym szafka RTV – obejrzyj przykłady modeli.

ZŁOTY ŚRODEK

Wspomniany mebel jest zazwyczaj niski i długi, przez co stanowi idealną podstawę dla każdego telewizora. Jako że jest umiejscowiony bezpośrednio pod ekranem i innymi urządzeniami, może okazać się bardzo pomocny w uporządkowaniu instalacji elektrycznej.

GUSTOWNY ORGANIZER PRZESTRZENI

Szafki RTV posiadają wiele półek i przegród, na których można stawiać wiele elementów zestawu audiowizualnego, np. dekodery, konsole do gier oraz niektóre typy głośników. Zasilające je kable są zatem kierowane do konkretnych przegród, co pozwala na ich rozplątanie. Oczywiście, wszystko jest zamaskowane przez gustowną formę mebla.