BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Gustowna aranżacja

Aby dom stanowił ciepłą ostoję rodzinnego życia trzeba dobrze zaaranżować jego wnętrza. Na dzisiejszym rynku odpowiednich rozwiązań w dobrym stylu nie brakuje, trzeba się tylko za nimi rozejrzeć. Prezentowane poniżej zestawienie dotyczy aranżacji gabinetu.

Materiałem z którego wykonano wszystkie poniżej omówione meble jest sklejka ze względu na jej trwałość, znakomite właściwości oraz niewysoką w stosunku do jakości cenę.

 

Podstawowym meblem gabinetowym jest biurko. Omawiany mebel musi być solidny, odporny na zarysowania oraz mieć wysokie walory estetyczne. Biurko serii BANABA wykonane ze sklejki laminowanej jest tu właściwym wyborem. Mebel ten jest wodoodporny i niewrażliwy na zabrudzenia. Krawędzie mebla pokryto woskiem a jego wygląd utrzymano w klasycznym stylu.

Ważny w gabinecie jest również regał na książki. Do biurka ze sklejki laminowanej pasuje regał geometryczny R9. Ze względu na wysokie walory estetyczne podkreślone przez kunsztownie wykonane oblamówki, oraz niewielką wagę regał ten jest wprost idealny do gabinetu. Model ten dostępny jest w kilku wariantach przestrzennych – w całości otwarty lub wyposażony w trzy frontony półek.

Do podanego zestawu należy też dobrać stylowy stolik gabinetowy. Znakomicie prezentuje się tu stolik serii VV. Stylizowany na lata 60-te produkt wykonany jest ze sklejki z mosiężną oblamówką i nóżkami. Blat w celu wysokiej odporności pokryto warstwą ochronnej melaminy.