BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Designerskie, modne regały na zabawki

regały na zabawki

Takie elementy wyposażenia pokoju dziecka, jak regały na zabawki, mają nie tylko pełnić funkcję praktyczną, pozwalającą uporządkować przedmioty należące do dziecka czy też je wyeksponować, ale także ozdobić pomieszczenie. Oryginalny i nietuzinkowy charakter temu wnętrzu nadają stylizowane białe regały z zaokrągleniami. Doskonale pasują do pokoju dziecięcego, szczególnie dziewczynek. Dodają lekkości i uroku każdemu pomieszczeniu.

Eleganckie białe drewno- dyskretny czar

Zaletą takich stylizowanych na angielskie czy prowansalskie, malowanych na biało mebli jest nie tylko ich wygląd, który cechuje się:

– gustownym wzornictwem
– lekkością
– elegancją

Walory użytkowe mebla są równie ważne dla rodziców. Producenci regałów na zabawki z drewna dbają o to, by meble były bezpieczne, wiec posiadają one szuflady zabezpieczone przed wypadaniem czy lekkie półki o regulowanej wysokości. Zdobienia i zaokrąglenia kształtów dodają każdemu pokojowi przytulności i sprawiają, że wnętrze wyróżnia się spośród innych. Takie kształty mają jeszcze jedno zadanie, chronią dziecko przed przypadkowym uderzeniem, na przykład podczas nauki chodzenia czy wesołej zabawy.

Przy zakupie takich drewnianych, białych regałów należy zwrócić uwagę, czy posiadają wszelkie atesty jakości i bezpieczeństwa, ponieważ tylko wtedy można mieć pewność, że pokój dziecięcy będzie nit tylko pięknie wyposażony, ale także w pełni dostosowany do tego, że przebywa i bawi się w nim maluch.