BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Ciekawe pomysły na huśtawkę w ogrodzie

Mówiąc o huśtawce ogrodowej zazwyczaj przychodzi nam na myśl jej klasyczny, drewniany wzór. Jednak jeżeli taka tradycyjna huśtawka nam nie wystarcza i poszukujemy czegoś oryginalnego, to nie mamy się o co martwić. Aktualnie w sprzedaży znajdziemy wiele różnych, ciekawych modeli takich mebli. Dodatkowo sami możemy stworzyć coś nietypowego, wystarczy nasza kreatywność i pomysłowość.

rozkładana huśtawka ogrodowa

Ciekawą propozycją jest na przykład huśtawka ogrodowa w formie podwieszanego fotela. Taki mebel możemy umieścić na tarasie, albo pod koroną drzew. Wybór naszej huśtawki może paść również na coś bardziej romantycznego. Biała, estetycznie prezentująca się huśtawka, udekorowana kwiatkami będzie wspaniałym rozwiązaniem dla pary.

Po prawej – zdjęcie przykładu omawianej ogrodowej huśtawki ze strony Dedekor

Miejsce położenia naszej huśtawki również wpływa na jej atrakcyjność. Może taka wisząca nad wodą spełni nasze oczekiwania.

Możemy również postawić na nowoczesność, zwłaszcza jeżeli posiadamy w tym stylu pozostałą część wystroju. Przykładowo, podświetlana huśtawka będzie ciekawie prezentować się nocą.

Jeżeli posiadamy już własną huśtawkę, możemy ją trochę odnowić. Pomalować, ozdobić, ułożyć na niej nowe poduszki. Może nawet przestawić w inne miejsce. Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.