BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Nowy salon w kilka chwil? To możliwe!

meble designerkie

Przez kilka ostatnich lat Polacy niezaprzeczalnie hołdowali stylowi skandynawskiemu. Białe meble, puchate poduszki, czy ograniczona paleta barw idealnie opisywały i opisują aranżacje wnętrz, które odnaleźć można w większości polskich domostw. Inspiracja Ludami Północy nie musi oznaczać jednak minimalistycznego podejścia do kwestii umeblowania.

Zaskakujący efekt za grosze

Meble designerskie w ostatnim czasie można kupić za przysłowiowe grosze. Coraz częściej Polacy pozbywają się niepotrzebnych sobie przedmiotów, tym samym dając szansę na ich wykorzystanie innym.

Fotel w stylu Chierowskiego czy tzw. krzesło jamnik to tylko niektóre z mebli, które można upolować za bezcen w Internecie czy na garażowej wystawce.

A może nowe?

meble designerkieSzybki tryb życia nie zawsze pozwala jednak na przeszukiwanie bliższej i dalszej okolicy. W tym przypadku z pomocą przychodzi Internet oraz kolekcje tworzone przez młodych polskich projektantów.

Inspirowane sztuką i modą PRL przedmioty wracają z prędkością światła do łask. Drewniane ławy, obite tkaniną krzesła czy zestawy meblowe inspirowane kultowymi meblościankami- to tylko niektóre z pomysłów projektantów.

Na szczególną uwagę zasługują również piwnice i strychy domów rodzinnych. Nauczeni doświadczeniem rodzice i dziadkowie często przez kilkadziesiąt lat przechowują rzeczy, które mogą okazać się przydatne w różnych momentach życia. Urządzanie własnej przestrzeni mieszkaniowej to idealny czas na poszukiwania designerskich mebli w domu rodzinnym.

Ciekawą ofertę mebli designerskich oferują również sklepy internetowe, np. https://level4u.pl/