BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Na co zwrócić uwagę wybierając białe krzesła?

Oryginalne krzesła białe od renomowanego producenta mogą naprawdę bardzo dużo kosztować, dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę nawet na najmniejsze elementy. Uważać muszą nie tylko osoby, które kupują nowe meble prosto z salonu, ale również te osoby, które zamawiają krzesła na wymiar.

Wymiar krzeseł ma znaczenie

 

Oprócz koloru warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wymiary krzeseł, które odgrywają bardzo ważną rolę. Krzesła białe powinny swobodnie wsuwać i wysuwać się spod stołu tak, aby nie rysować podłogi i obijać blatu. Siedzisko powinno znajdować się przynajmniej 30cm pod blatem i 45cm nad podłogą. Pamiętać należy także i o tym, że im wyższe oparcie krzesła, tym wygodniej się siedzi. Oparcie nie powinno znajdować się również za daleko od pleców, ponieważ w takiej sytuacji bardzo trudno będzie utrzymać naturalne podparcie. Godne uwagi są krzesła, które posiadają podłokietniki. W tym przypadku warto jednak zadbać o dodatkowe miejsce.

Moda na twarde krzesła

 

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się twarde krzesła białe Edinos.pl, które są najlepszą alternatywą dla tapicerowanych krzeseł. Na rynku można spotkać nie tylko drewniane, ale również metalowe i plastikowe krzesła, które są bardzo łatwe w czyszczeniu. Do krzeseł twardych warto dokupić poduchy, dzięki którym znacząco poprawi się komfort siedzenia. Warto postawić także na specjalne podkładki, dzięki którym można uniknąć zarysowania podłogi.