BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Stylowa jadalnia

krzesla do jadalni nowoczesne czerwone

Jadalnia do serce domu – to tutaj domownicy się spotykają, aby wspólnie spożyć posiłek, porozmawiać, wymienić się opowieściami z całego dnia. Stylowa jadalnia to miejsce, do którego chętnie się wraca. Warto urządzić to pomieszczenie tak, by było przytulne i ciekawe.

Jakie krzesła do jadalni?

krzesla do jadalni nowoczesne czerwoneNa rynku możemy znaleźć bardzo wiele propozycji, jeśli chodzi o krzesła jadalnia nowoczesne. Katalogi obfitują w wiele produktów. Warto jednak przyjrzeć się designerskim krzesłom z sklepu Level 4U, który na przestrzeni lat stały się bardzo popularne:

– krzesło DAW (Charles i Ray Eames) – płynne linie, drewniane nóżki, idealnie sprawdzi się w przytulnych, domowych jadalniach,

– krzesło Louis Ghost (Phlilippe Starck) – przezroczyste, stylizowane na epokę Ludwika XV znajdzie swoje zastosowanie w nowoczesnych, przestronnych pomieszczeniach,

– krzesło Ant (Arne Jacobsen) – krzesło kształtem przypominające mrówkę, dość uniwersalne, będzie dobrze wyglądać w wielu przestrzeniach.

Krzesła jadalnia nowoczesne

Eklektyzm, który ostatniego czasu jest bardzo modny w urządzaniu wnętrz, sprawdzi się też w przypadku jadalni. Klasyczny stół będzie dobrze prezentować się z nowoczesnymi krzesłami, które wprowadzą do pomieszczenia nową aurę. Krzesła mogą być też w żywych, kontrastowych kolorach. Ciekawie wyglądają jadalnie w których całość jest biała, natomiast każde z krzeseł ma inny kolor – taka kompozycja robi wrażenie i nie trzeba już innych dodatków.