BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

System ścienny Zobal

Firma Zobal na rynku pojawiła się kilkanaście lat temu. Przez niemal 20 lat działalności podbiła rynek nie tylko polski, ale i europejski. W jej ofercie znaleźć można różnorodne akcesoria Zobal z aluminium i nie tylko. Wśród nich na szczególna uwagę zasługuje nowoczesny system ścienny.

System ścienny w salonie

Za pomocą systemu ściennego marki Zobal stworzyć można między innymi efektowny salon ze ścianą telewizyjną. System jest łatwy w montażu i funkcjonalny. Poza tym wszystko znajduje się na jednej płaszczyźnie. W ten sposób pomieszczenie nie jest zagracone. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych salonów.

Sypialnia i garderoba w jednym

Za sprawą profili systemu ściennego w połączeniu z płytą laminowaną można także wykonać efektowną ścianę w sypialni razem z garderobą. Taką konstrukcję z powodzeniem można uzupełnić dodatkowymi elementami, tak aby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Poza haczykami i wieszakami lub półkami można również wykorzystać odbiornik TV oraz inne niezbędne urządzenia. Z takim zestawieniem zawsze dobrze prezentuje się także efektowny system regałowy. To idealny sposób na przechowywanie rzeczy, bo funkcjonalny i bardzo efektowny zarazem.