BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

System Blum Magic Corner

Nawet w największej i najbardziej przestronnej kuchni wiele osób zmaga się z problemem niezagospodarowanych czy trudno dostępnych przestrzeni, zwłaszcza w przypadku szafek narożnych. Dzięki systemowi Blum Magic Corner problem ten można rozwiązać niemal w 100%.

Proste i skuteczne rozwiązanie

Po otworzeniu drzwiczek wystarczy chwycić za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągnąć przednie kosze odchylając je w bok do kąta prostego. Dzięki temu rozwiązaniu automatycznie tylko kosze przesuwają się w miejsce tych przednich. Nowoczesnym rozwiązaniem jest też możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz za pomocą niezależnych prowadnic z cichym domykaniem.

Jak działa Magic Corner?

System magic corner przeznaczony jest do szafek z frontami zamocowanymi na zawiasach o różnych szerokościach. Dzięki niemu wszystkie półki można całkowicie wysunąć i obsługiwać poza szafką w sposób wygodny i komfortowy. W czasie wyciągania przednich koszy kosze tylne wysuwają się na przód szafki. Tylko kosze można też pojedynczo przesunąć na zewnątrz szafki. Z kolei przednie kosze można w łatwy sposób zdjąć i przestawić w inne miejsce. System działa cicho i bezawaryjnie. Nie posiada żadnych wystających elementów, a więc prezentuje się estetycznie.