BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Nowoczesne wyposażenie kuchni – relingi

Każda kuchara doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby gotowanie przebiegało sprawnie i przyjemnie, to w zasięgu ręki muszą znajdować się wszystkie niezbędne składniki i przyrządy. Długotrwałe grzebanie po szafkach czy szufladach za krajalnicą do jajek czy wyciskarką do czosnku skutecznie może obrzydzić gotowanie nawet największej miłośniczce kulinariów. Co zatem zrobić aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń dostępną w kuchni?

Montaż relingów kuchennych

Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie optymalnej aranżacji przestrzeni użytkowej w kuchni jest montaż relingów kuchennych (zobacz: phu-gral). To praktyczne rozwiązanie umożliwia przechowywanie pod ręką najważniejszych przypraw czy przyborów kuchennych. Rozwiązania w zakresie estetycznego wykończenia relingów sprawiają, że produkt ten nadaje się niemal do każdego wnętrza – zarówno do kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnej.

Jak dobrać relingi do kuchni?

Relingi kuchenne sprzedawane są w różnych rozmiarach, co znacznie ułatwia wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Można je dowolnie ze sobą łączyć tworząc zmyślne kombinacje. Na mniejszych półeczkach można trzymać niewielkie słoiczki z przyprawami, z kolei szersze półeczki mogą służyć jako miejsce przechowywania kubków.