BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Oszczędność i optymalne oświetlenie salonu żarówkami t10

halogen LED w salonieŚwiatło dzienne działa leczniczo, antydepresyjnie, pomaga zachować witalność i dostarcza witaminę D3. Gdy zapada mrok w naszych domach zapalamy światło. Od rodzaju sztucznego światła zależy nasze samopoczucie, ale i nie tylko.

Światło życia
Chcemy, by światło wpływało pozytywnie na nasz nastrój, by łagodnie nas otulało. Chcemy, by oświetlenie podkreślało charakter wnętrza, w którym akurat przebywamy. Nie chcemy żyć w depresyjnym mroku, pragniemy jasności w naszym życiu. Dlatego zaprojektowanie odpowiedniego oświetlenia jest takie ważne. Dla każdego pomieszczenia w mieszkaniu czy domu powinno się projektować odpowiednie oświetlenie. Kuchnia powinna być jasna z doświetleniem stołu kuchennego i blatu pod szafkami, czyli miejsc, gdzie się przygotowuje i spożywa jedzenie. Łazienka powinna być utrzymana w klimacie spokoju z dobrym oświetleniem lustra, przy którym można wykonać takie precyzyjne czynności jak makijaż. Natomiast salon jest miejscem wyjątkowym, gdzie światło odgrywa jedną z najważniejszych ról. Dlaczego warto zastosować halogeny ledowe do salonu?

Światło salonowe
Salon powinien być bardzo dobrze oświetlony. Jest to miejsce reprezentacyjne i jednocześnie pomieszczenie, w którym często się przebywa. Dlatego dobrze zastosować w nim halogeny.  Halogen LED i żarówki t10 do salonu nie tylko optymalnie rozjaśni nowoczesny pokój, podkreśli jego charakter, ale i będzie oszczędny.