BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Berger Seidle – nie tylko parkiety

berger seidleBerger Seidle to niemiecka firma, dostarczająca preparaty służące do konserwacji i pielęgnacji podłóg. Znana jest przede wszystkim jako producent środków przeznaczonych do podłóg drewnianych, jednak część produktów może być wykorzystywana również do materiałów innego typu.

Produkty do drewna

Produkty firmy Berger Seidle do zabezpieczania i pielęgnacji powierzchni drewnianych to np. lakiery jedno i dwuskładnikowe. Można je stosować na parkiety, mozaiki oraz deski podłogowe. Są bardzo pomocne przy zabezpieczaniu podłóg intensywnie eksploatowanych, ponieważ są odporne na ścieranie i zabrudzenia chemiczne.

Nie tylko drewno

Środki firmy Berger Seidle można stosować również na innego typu powierzchnie, np. kamienne czy też PCV i linoleum. Nadają się do tego preparaty do gruntownego czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania przeciwpoślizgowego eksploatowanych nawierzchni.  

Ciekawym produktem firmy Beger Seidele o szerokim zastosowaniu jest np. specjalistyczny preparat Everclear Stop i Antistatik przeznaczony do zabezpieczania parkietów sportowych poprzez nadanie im właściwości antypoślizgowych oraz odprowadzający ładunki elektryczne, dzięki czemu znajduje także zastosowanie m.in. w pracowniach komputerowych, gdzie mogą gromadzić się ładunki statyczne.

Preparaty pielęgnacyjne Berger Seidle to środki łatwe w pracy – dobrze się nakładają, przylegają do powierzchni  i nie wymagają polerowania.