BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Wieszak na buty idealny do przedpokoju i garderoby

Posiadanie okazałej kolekcji butów sprawia, że trzeba je odpowiednio przechować bez uszczerbku o ich stan użytkowy. Odpowiedzią na to, aby każda para miała swoje miejsce oraz żeby żaden but się nie poniewierał w danym pomieszczeniu jest wyposażenie go w stosowny wieszak na buty.

Dostosowanie pod każdy fason butów
Spośród bogatej oferty można wyszukać specjalne wieszaki na buty charakteryzujące się przypasowaniem pod konkretny model butów. Toteż znajdziemy modele właściwe do kozaków (pozwalające na zachowanie kształtu długiej cholewki), klapek, czółenek, półbutów, szpilek, balerinek, sportowego obuwia.

Ten element wyposażenia może być wykonany z:

– drewna,
– metalu,
– tworzywa sztucznego.

Cechuje go obszerna różnorodność, wobec czego łatwo można dostosować budowę do określonego stylu wnętrz jak i rozmiarów danego pomieszczenia.

Rozmaite wieszaki mogą pomieścić od kilku do kilkudziesięciu par butów. Estetyczne poukładanie będzie sprzyjało szybkiemu odnalezieniu tego, co chcemy nałożyć na stopy.

Komfort każdego dnia
Rozmieszczenie butów na wieszaku poprawi wygląd przedpokoju, który jest oglądany przez każdego, kto zawita w nasze progi. Gość będzie mógł swobodnie odłożyć obuwie na stosowne miejsce. Umieszczenie wieszaka w garderobie pozwoli na schowanie butów, które aktualnie nie są noszone lub wyciągane są na pojedyncze okazje. Życie w harmonii z ładem obuwniczym da szybko o sobie znać, a każdy domownik będzie miał swoje własne miejsce na ulubione buty.