BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Stolik kawowy okrągły ceniony za funkcjonalność oraz design

Stoliki kawowe cenione są za funkcjonalność, ciekawy design oraz walory użytkowe. Bardzo ładnie wyglądają one w salonach, kuchniach i jadalniach. Z racji swoich gabarytów, zmieszczą się one w każdym, nawet bardzo ciasnym pomieszczeniu. Jak nazwa wskazuje, tego rodzaju meble są stworzone do podawania na nich kawy, herbaty i ciasta. Są one kompaktowe, lekkie i wysoce trwałe. Z łatwością można je zawsze przetransportować do innego pomieszczenia.

Stolik kawowy okrągły idealny do nowoczesnych wnętrz

Odpowiedni stolik kawowy okrągły stanowi doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Takie rozwiązanie usatysfakcjonuje osoby, którym zależy na nieprzeciętnej jakości i ciekawym wyglądzie umeblowania. Elegancki i funkcjonalny stolik, może być zaprojektowany z kompozytu klasycznego jak i również z nowoczesnych drewnianych sklejek. W każdym wariancie będzie prezentował się on nienagannie.

Całość może być oparta na stalowych, drewnianych lub aluminiowych nogach. Bez wątpienia efektowny mebel stanowi ważny element dekoracyjny w domu, mieszkaniu i biurze. Najbardziej uniwersalne są te o konstrukcji owalnej. Są one stylowe i eleganckie.

Stoliki, które są odporne na wilgoć oraz gorącą temperaturę

Wyżej wymienione meble najczęściej projektowane są z drewna, które jest bardzo uniwersalne i naturalne. Odnajdzie się ono w każdym pomieszczeniu, minimalistycznym oraz rustykalnym jak i nowoczesnych, awangardowym. Szeroki wybór rodzajów drewna pozwala na dopasowanie dla siebie odpowiedniego wariantu. Bardzo modne są stoliki dębowe i bukowe.

Niezwykle modnie wyglądają także marmurowe blaty, które są bardzo trwałe i odporne na wysokie temperatury. Dzięki temu można mieć pewność, że po położeniu gorącej kawy, na blacie nie wystąpią żadne plamy, trudne do usunięcia. Takie meble są również odporne na wilgoć.