BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Porcelana dla każdego

porcelana PIP Studio ze sklepu DutchHousePIP Studio porcelana to jakość, o którym marzy wiele osób, ale nie tylko. Jej cechą charakterystyczną jest też feeria barw oraz precyzja wykończenia.

Dla ozdoby stołu

Wśród wielu różnych producentów to właśnie produkty PIP Studio zasługują na uznanie i uwagę, zresztą doceniane są już od kilku lat i to przez osoby niemal na całym świecie. Sama marka, której właścicielką jest Anke Van Der Endt, powstała właśnie z potrzeby posiadania eleganckiej, pięknie ręcznie zdobionej porcelany, która będzie nie tylko spełniała funkcje użytkowe, ale również zdobiła każdy stół czy kuchnię.

Bawić się i zestawiać

PIP Studio akcesoria to również sposób na ciekawy prezent nie tylko dla nowożeńców, ale dla wszystkich którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i oczekują od producenta nietuzinkowych rozwiązań. Kompletując kolejne elementy zastawy warto nieco użyć wyobraźni i zestawiać ze sobą nawet te akcesoria, które pozornie mogą do siebie nie pasować, ale dają efekt wyjątkowej całości. Można otrzymać w ten sposób niepowtarzalny komplet, który zachwyci każdego gościa.

Porcelana z pewnością będzie pasowała do każdego domu czy mieszkania, mało tego nada pomieszczeniu zupełnie nowego wymiaru i inwestycja na długie lata.