BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Odpowiednia półka pod telewizor

nowoczesna szafka rtv

Pojedyncza półka pod telewizor może być odrobinę za małą ilością przestrzeni na sprzęt rtv. Warto więc zainwestować w dobrze przemyślany model szafki rtv nowoczesnej z Mebel4u. Może być otwarta, lub zamknięta. A może by tak pójść na kompromis?

Szklane fronty

Zwykle to, co znajduje się pod telewizorem wcale nie musi pozostawać ukryte, ale wiele osób z automatu zakrywa całe ich wnętrze. Niepotrzebnie. Pięknie ułożone książki lub segregatory, płyty CD lub, czasami jeszcze kolekcjonerskie płyty winylowe… jest wiele rzeczy, którymi można się pochwalić uwidaczniając je w dobrze dopasowanej biblioteczce z oszklonymi drzwiami.

Dobrze oprawione, bezpieczne szkło może być samo w sobie ozdobą, która doskonale wpasuje się w klasyczny styl wnętrza. Nie jest to jednak jedyny styl, do którego tego rodzaju szafka będzie pasowała. Industrialny, surowy styl również powita ją z otwartymi ramionami – nada mu być może trochę bardziej domowego klimatu, ale nie zabierze całej surowości, jaką emanuje.

Szkło dosyć łatwo jest utrzymać w czystości, a jego powierzchnia odwdzięczy się nam idealną gładkością i przyjemnym odbijaniem światła wpadającego oknem lub lejącego się z żyrandola bądź podłogowej lampy ustawionej dość blisko sprzętu.

Szafka RTV nie musi być nuda, a w dzisiejszych czasach oryginalnych ofert jest tak dużo, że wystarczy odpowiednio długo poszukać, aby znaleźć mebel idealny i jedyny w swoim rodzaju.