BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Meblowe style

nowoczesne meble w różnych stylach

Dom to nie tylko mury, stolarka okienna i dach. Dom to wnętrze, które jest odzwierciedleniem upodobań gospodarzy, a meble są najczęściej wyrazem gustu, który ma się przekładać na funkcjonalność. Dlatego własnie meble nowoczesne są przejawem stylu domowników, którzy wiedzą czego chcą i w jakich wnętrzach chcą mieszkać. Jakie trendy widywane są najczęściej w domach i mieszkaniach ?

Meble z zimnych krajów

Minimalistyczny styl skandynawski zagościł już na dobre w aranżacjach wnętrz. Jego prostota i elementy natury, wprowadzają ciepło i przytulność w których dobrze się spędza czas. Meble nowoczesne zachowane w nordyckim designie odznaczają się chłodną kolorystyką bieli, szarości i beżu, jednak często wzbogacone są drewnianymi dodatkami, które przełamują zimne barwy wykończeń.

Mur, beton i meble

Loftowy styl, który do tej pory widoczny był w biurach, z pełnym powodzeniem wkroczył także na domowe salony. Odważni gospodarze, którym nie straszny jest beton, gips lub kamień, wybierają meble, które albo łączą się ze strukturalnym wykończeniem, albo wyróżniają na jego tle. Czerń, szarość i antracyt dominują w kolorystyce, a elementy wykończeniowe mebli to zazwyczaj szkło, które cechuje się elegancją i luksusem.

Meblowe świecidełka

Rzadko spotykany, efektowny styl glamour to propozycje dla wirtuozów, nie bojących się barokowego przesytu. Meble nowoczesne, które znajdują swoje miejsce w takich przestrzeniach to zazwyczaj lakierowane wykończenia, nietuzinkowe tekstury i kształty, które od razu zwracają na siebie uwagę. Wszystkie meble w omówionych stylach w tym artykule, zamówisz w sklepie meblowym Mebel4u: https://mebel4u.pl/