BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Masaż w fotelu relaksacyjnym

fotel relaksacyjny do salonu

W dzisiejszych czasach znalezienie chwili relaksu często graniczy z cudem, a wybranie się na masaż wydaje się kompletnie niemożliwe. Regularne oddawanie się relaksowi jest jednak bardzo ważne, aby zachować wewnętrzną i zewnętrzną równowagę, która pozwoli na życie lepszej jakości.

Fotel z funkcją masażu

Fotel relaksacyjny pozwoli zapomnieć o problemach na kilkanaście minut, podczas których wybrany program zajmie się profesjonalnym masażem pleców, samego karku, krzyża, ewentualnie przedramion. Rozluźnione mięśnie szyi zlikwidują uporczywy ból głowy, a wymasowane mięśnie krzyża usuną sztywność i brak komfortu podczas zwyczajnego poruszania się po biurze.

Regeneracja

Masaż poprawi krążenie i zregeneruje mięśnie zmęczone po wysiłku fizycznym. Uczucie napięcia powinno zostać złagodzone już po jednak sesji, a regularne korzystanie z fotela relaksacyjnego podtrzyma przyjemny, kojący efekt pierwszego masażu. Ugniatanie, uciskanie, czy też rozciąganie – wszystkie te funkcje pozytywnie wpływają na mięśnie i układ nerwowy, który wreszcie może się rozluźnić.

Wygląd

Fotel relaksacyjny nie musi być nieatrakcyjnym meblem, który trzeba ukryć przed oczami innych – wręcz przeciwnie. Nowoczesny design, skórzana tapicerka i wygodne, grube podłokietniki sprawia, ze fotel będzie stał na honorowym miejscu, na przykład w gabinecie przy pasującym drewnianym, potężnym biurku wypolerowanym na błysk cytrynową pastą do czyszczenia drzewa.