BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Łazienka marzeń

salon łazienek

Remont łazienki to nie jest prosta sprawa, więc jej aranżacja powinna być przemyślana i dobrze zaprojektowana. Z powodu wysokich cen płytek oraz sprzętu łazienkowego nie możemy sobie pozwolić na częste zmiany. Łatwiej jest pomalować pokój, dzięki czemu nasze wnętrze nabiera całkowicie nowej, świeższej wersji, ale z łazienką już nie jest tak kolorowo i łatwo.

Szukanie inspiracji

Skoro już mamy świadomość jakiej wagi jest decyzja o stylu urządzenia naszej łazienki, to czas na poszukanie inspiracji i dokładne zaprojektowanie naszej łazienki. Aby się zainspirować możemy oglądać programy remontowe, przeglądać magazyny dekoratorskie lub katalogi firm, zajmujących się produkcją płytek i urządzeń łazienkowych. Możemy też skorzystać z najnowszych i najłatwiej dostępnych sposobów na poszukiwanie pomysłów na łazienkę marzeń, czyli poszukać w Internecie. Z pomocą przyjdą nam takie witryny internetowe, jak Instagram, Facebook, a dokładniej to grupy o tematyce dekoratorskiej i oczywiście Pinterest.

A może salon łazienek?

Ten najprostszy pomysł może być strzałem w dziesiątkę. Salon łazienek obecnie stara się obsługiwać klientów kompleksowo i służy pomocą nawet w poszukiwaniu inspiracji. Można się wybrać do sklepu i na żywo obejrzeć gotowe fragmenty łazienek w różnych stylach i kolorach. Dodatkową zaletą osobistej wizyty w salonie łazienek może być fakt, że będąc wśród gotowych aranżacji mamy możliwość dotknąć fakturę płytek, zobaczyć na żywo jak odbijają światło i upewnić się, że kolor, który widzieliśmy na zdjęciach na pewno jest realnym kolorem i spełnia nasze wymagania. Dodatkowo będziemy mieć pomoc specjalisty, który nam doradzi i pomoże wszystko zaplanować.
Warto pójść do salonu łazienek Home100 i obejrzeć dostępny asortyment, żeby później nie żałować.