BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Lampy do industrialnego wnętrza

lampa industrialnaWnętrza w stylu industrialnym nawiązują swoim wyglądem do starych fabryk i zakładów przemysłowych. W wystroju dominują głównie surowe materiały takie jak metal, cegła, beton oraz szkło. Kolorystyka aranżacji jest stonowana, brak zbędnych ozdób, dekoracji i bibelotów.

Lampy w stylu industrialnym

Jak wybrać odpowiednie lampy do pomieszczeń urządzonych w takim stylu? Przede wszystkim powinny się one charakteryzować prostotą, bez niepotrzebnych ozdób i dekoracji. Najlepiej jeśli będą wykonane z metalu i szkła, ponieważ te materiały idealnie komponują się z innymi meblami w industrialnym wnętrzu. Jako dodatkowe źródło światła doskonale sprawdzają się lampy kreślarskie ze względu na ich techniczny, przemysłowy wygląd.

Gdzie kupić lampy?

Nowe lampy industrialne można znaleźć w wielu sklepach z akcesoriami i meblami. Ponieważ ten styl cieszy się coraz większym zainteresowaniem, wybór produktów jest stosunkowo duży i można znaleźć ciekawe, oryginalne rozwiązania pasujące do każdego wnętrza. Alternatywą dla zakupu nowych produktów jest wykorzystanie prawdziwych, odświeżonych lamp przemysłowych. Takie industrialne lampy nadadzą wnętrzom naprawdę wyjątkowy charakter oraz bardziej autentyczny wygląd.