BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Jak wykorzystać płytki Vives do aranżacji mieszkania?

stosowanie płytek vives w salonie

Wykończenie to ważny etap urządzania mieszkania. Wybrane elementy wykończeniowe powinny nie tylko gwarantować wygodę i być trwałe, ale również dobrze się prezentować. Jak połączyć funkcjonalność i estetykę? W przypadku kuchni, łazienek i przedpokoi świetnie sprawdzą się stylowe płytki Vives. Kafle renomowanego hiszpańskiego producenta nie tyko mają doskonałą jakość, ale też występują w wielu kolorach i wzorach, mają oryginalną, niepowtarzalną stylistykę. Jak wykorzystać je do dekoracji mieszkania?

Jak wybrać płytki Vives do mieszkania?

Vives może pochwalić się wyjątkowo bogatą ofertą, jeśli chodzi o stylowe kafle. Rozwiązanie dla siebie znajdą w jego katalogu zarówno wielbiciele klasyki, jak i ci, którzy lubią się wyróżniać. Płytki Vives – https://www.banyo.pl/firm-pol-1299680581-Vives.html produkowane są w różnej stylistyce (od minimalistycznej, przez klasyczną, po nawiązującą do tradycji różnych zakątków świata: Andaluzji, Paryża, Nowego Jorku), mają różne wymiary i kolorystykę. Jak wybrać kafle do mieszkania? Warto kierować się własnym gustem, dbając o to, by koncepcja mieszkania była spójna. Źródłem inspiracji może być katalog producenta. Z płytkami Vives zaaranżować można przedpokój w stylu przedwojennej kamienicy, kuchnię z modnymi płytkami retro albo łazienkę przypominającą tradycyjne andaluzyjskie wnętrza. Możliwości są ogromne!

Kafle Vives – połączenie jakości i estetyki

Ciekawe wzornictwo to nie jedyna zaleta produktów marki Vives. Hiszpański producent wyróżnia się także jakością. Płytki pochodzące z jego manufaktury są trwałe, ładnie wykończone i wyjątkowo stylowe. Wybierając jako wykończenie kafle, nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo ścian i podług. Płytki Vives są odporne na działanie temperatury oraz wilgoć, łatwo się je czyści i konserwuje. To element wykończenia, który przetrwa pokolenia, zachowując doskonały wygląd i będąc efektowną ozdobą mieszkania.