BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Funkcjonalne fotele w trendach modowych XXI wieku

fotel rozkładany

Meble wypoczynkowe wyróżniają się funkcjonalnością i walorami dekoracyjnymi. W trendach modowych XXI wieku wybierane są chętnie te meble, które łączą w sobie wysoką jakość, walory użytkowe i ciekawy design. Na szczególną uwagę zasługują fotele z możliwością regulacji. Przydadzą się one w salonach, pokojach dziennych i miejscach wypoczynkowych. Stanowią one gwarancję komfortu i nieprzeciętnej wygody. Można je umieścić przy kominku, w aranżacji ogrodowej, w pokoju gościnnym. Jest to doskonała propozycja dla osób lubiących relaks po ciężkim dniu pracy.

Fotel rozkładany idealny do koncepcji hygge

fotel rozkładany

Fotel rozkładany ze sklepu internetowego SFMEBLE.PL doskonale łączy się w skandynawskich klimatach, pasuje on również do filozofii duńskiej hygge. Tego typu mebel nadaje przytulności oraz wyjątkowego klimatu. Wysokiej jakości produkt łączy się perfekcyjnie z przyjazną dla oka estetyką. Produkt stanowi nowoczesne rozwiązanie w klasycznej formie. Występować on może w wersji czarnej, brązowej czy też beżowej. Taka klasyka jest bardzo uniwersalna, dobrze łączy się z nowatorskimi projektami budynków. Nowoczesne fotele:

  • wyróżniają się ciekawym designem,
  • są wygodne w użytkowaniu,
  • występują w ciepłych kolorach,
  • doskonale wypełniają przestrzeń.

Wygodne meble wypoczynkowe, które można rozkładać do pozycji leżącej

Wygodne fotele rozkładane z podłokietnikami i oparciem mogą być obite materiałem tapicerowanym, welurem bądź ekologiczną skórą. Pięknie wypełnią one dostojne i eleganckie wnętrza. Tego typu mebel można rozkładać do pozycji leżącej co stanowi duży walor. Warto pamiętać, że wysokogatunkowe materiały są odporne na ścieranie oraz promieniowanie słoneczne, dzięki czemu długi czas zachowują one perfekcyjny wygląd. Wysokogatunkowe meble tej linii przełamują surowy charakter wnętrza, czyniąc je łagodniejszym. W fotelach najczęściej stosowane są porządne nóżki drewniane bądź stalowe, lakierowane. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że niektóre modele wyposażone są w funkcję obrotową. Można nimi łatwo sterować i je przekręcać.