BovaMeble – stylowe meble, akcesoria, krzesła, łazienki

Zapraszamy do bloga o stylowych domach, wnętrzach oraz łazienki

Alternatywne sposoby używania wieszaków ściennych

wieszak ścienny

Wieszaki ścienne na ubrania jak sama nazwa wskazuje służą do wieszania ubrań na ścianie. Ale takie wieszaki mogą być używane nie tylko do płaszczy, kurtek palt. To, że wieszaki ścienne są przydatne i funkcjonalne, aby wieszać na nich ubrania, nie oznacza, że nie można ich używać gdzie indziej i do innych rzeczy. Ich główną funkcją jest wieszanie, a haczyk może pomieścić o wiele więcej niż odzież. Oto kilka sposobów na wykorzystanie wieszaków ściennych. I nie tkwi w nich żaden haczyk.

Wieszak ścienny na szaliki

Dobry trik szczególnie podczas zimy. Zamiast szukać szalików w stercie ubrań, można je rozwiesić. Będą łatwiejsze do znalezienia i do zarzucenia przez ramię, bo nie trzeba ich składać. Używając wieszaków ściennych można wyeksponować nie tylko ładne szaliki w kwiatowe motywy lub fantazyjne motyle, ale także utrzymać je w lepszej formie. Mniej składania to mniej rozciągania i sprężania włókien.

Wieszak ścienny na paski i krawaty

Znowu szykuje się wyjście do teatru albo na przyjęcie czy do przyjaciół i nie można znaleźć paska albo krawata. Biega, krzyczy pan Hilary? Koniec z gubieniem pasków i krawatów w „zagraconej” szafie? Będzie je można znaleźć łatwiej, do niektórych haczyków na wieszaku ściennym.

wieszak ścienny

Wieszak ścienny na biżuterię

Będzie pani zadowolona, i pan będzie zadowolony i babcia będzie zadowolona. To takie proste. Używać wieszaków ściennych na biżuterię, aby wyeksponować i uporządkować swoje ulubione naszyjniki i korale. Nigdy więcej przetrząsania skrzyneczek i pudełeczek w odmętach regałów. Szybszy dostęp i mała galeria sztuki w jednym. Czyż to nie pragmatyczno-piękne?

Wieszak ścienny na torebki

Kolejny sposób na znalezienie rzeczy w mgnieniu oka. Rany Boskie, jakie to praktyczne. Czyż to nie piękne, jak wieszaki ścienne są tak niezwykle wszechstronne do organizowania i pokazywania. Tę sposób z pewnością docenią panie. Matki, żony czy kochanki? Wszystkie! Szybki rzut oka i można wybrać od razu torebkę na randkę, wieczór, romantyczny spacer lub kopertówkę na przyjęcie.

Wieszaki ścienne do kuchni

Wieszaki nadają się też do kuchni. Można zawiesić garnki i patelnie, sztućce, ręczniki i uchwyty na garnki. To zapewni więcej miejsca w szafkach i będzie wyglądać naprawdę fajnie. Kto wie, może te garnki i patelnie zmotywują do przyrządzenia bananów w mleku kokosowym, deseru z tapioki i liczi albo dyni gotowanej na parze z mlekiem kokosowym zgodnie z tajskimi przepisami Darii Ładochy, hę?

Jezusie Nazareński, wieszaki ścienne są boskie. Można nich powiesić tyle rzeczy, a to nie wszystko. Dzięki nim można zorganizować też np.:

  • minigalerię sztuki,
  • narzędzia w garażu,
  • akcesoria w łazience,
  • sprzęt sportowy.